Společnost CEE Logistics a. s. rozšiřuje flotilu o vozidla DAF

Areál společnosti NAPA TRUCKS spol. s r. o., autorizovaného dealera značky DAF v Pardubicích, zaplnila vozidla DAF XF 480 FAR Low Deck. Stalo se tak u příležitosti slavnostního předání nových vozidel společnosti CEE Logistics a. s. Celkem bude letos tomuto zákazníkovi předáno čtrnáct vozidel DAF XF.

DAF_CEE.jpg

 

První vozidla DAF se do flotily společnosti CEE Logistics a. s. zařadila už v roce 2012. Všechna vozidla DAF z této dodávky jsou financována prostřednictvím kaptivní leasingové společnosti PACCAR Financial CZ s.r.o. formou operativního leasingu, část z nich má navíc servisní smlouvu DAF Multisupport s balíčkem Full Care.

Důležitým okamžikem při pořizování dalších vozidel do flotily bylo zapůjčení demo vozidla DAF XF 480 na měsíční test, které se v praktickém provozu společnosti CEE Logistics a. s. perfektně osvědčilo. Během testování se plně projevily všechny přednosti vozidel DAF řady XF – maximální efektivita provozu, komfort pro řidiče, bezpečnost a také výkonný motor s nízkou spotřebou paliva. Všechny tyto faktory nakonec rozhodly o účasti společnosti DAF ve výběrovém řízení na dodání celkem čtrnácti vozidel v letošním roce.

Dodávku tvoří jedenáct velkoobjemových souprav na podvozcích DAF XF 480 FAR Low Deck (konfigurace náprav 6×2 – snížený podvozek pro velkoobjemovou přepravu) a tři tahače XF 480 FT-LD (konfigurace náprav 4×2 – snížený podvozek). Jde o nejnovější modelovou řadu XF s úspornými motory MX 13 s výkonem 355 kW (480 k), dvanáctistupňovou automatizovanou převodovkou TraXon a zadní poháněnou nápravou SR 1344 s „nejrychlejším“ stálým převodem 2,05. Vozidla se pyšní komfortní kabinou Super Space Cab s automatickou klimatizací, nezávislým teplovodním vytápěním, objemnou chladničkou a lůžkem s mimořádně pohodlnou matrací Xtra Comfort. Součástí výbavy jsou i veškeré bezpečnostní systémy a prediktivní tempomat.
Dodavatelem nástaveb a tandemových velkoobjemových přívěsů je český výrobce PANAV a.s. Jde o velkoobjemové (120 m3) průjezdné soupravy s vnitřní ložnou výškou 3 000 mm se dvěma kombinacemi délek ložných ploch – vozidlo 7 720 mm + přívěs 7 720 mm a vozidlo 7 300 mm + přívěs 8 130 mm. Velkoobjemové soupravy jsou vybaveny přizvedáváním střech, systémem zakrytí průjezdu při nakládce a vykládce a třístrannou shrnovací plachtou. Generálním dodavatelem souprav je společnost NAPA TRUCKS spol. s r. o.

 „Velmi nás těší možnost zúčastnit se tak náročného výběrového řízení. Předcházelo tomu testování vozidla DAF XF 480 u zákazníka v praktickém provozu v prosinci loňského roku. Dalším pozitivem byla určitě podpora prodeje, kdy se této společnosti dlouhodobě věnuje náš prodejce klíčovým zákazníkům David Kyncl. To vše nakonec vyústilo v tento úspěšný obchod,“ uvádí během předávání vozidel ředitel a jednatel společnosti NAPA TRUCKS spol. s r. o. Ing. Jiří Kojzar. „Jedním z pozitiv započaté spolupráce je i ten fakt, že společnost CEE Logistics má sídlo velmi blízko nás. Díky tomu můžeme vycházet tomuto zákazníkovi maximálně vstříc s termíny pro údržbu vozidel podle jeho potřeb. To se samozřejmě týká nejen tohoto zákazníka, ale všech našich zákazníků.“

„Se společností NAPA TRUCKS spolupracujeme vlastně od samého počátku našeho podnikání a její služby jsou vždy na profesionální úrovni. Naše letošní objednávka vozidel značky DAF tento fakt jen potvrzuje. Očekáváme právě tu vysokou kvalitu, komfort pro řidiče a minimalizaci nákladů na provoz. Samozřejmě vozidlo samo o sobě ekonomičtější provoz nepřinese. Zároveň je totiž velmi důležité věnovat se péči o řidiče, jejich pravidelnému školení s ohledem na ekonomiku jízdy a přístup k vozidlu, což nám společnost NAPA TRUCKS také zajišťuje. Dále využíváme již zmiňovaný finanční servis smluvního partnera značky DAF a pochopitelně dlouhodobě servisní služby,“ dodává Jan Novák, provozní ředitel společnosti CEE Logistics a. s.

Kontakujte nás

Lubenská 1588
269 80 Rakovník
+420 602 380 924
daf.servis@anexia.cz