SPOLEČNOST DAF TRUCKS PŘEDSTAVUJE NOVOU KOLEKCI HIGH GEAR

Společnost DAF Trucks představuje novou kolekci oděvů High Gear, jejíž součástí je nejen oblečení, ale také elegantní doplňky a další vybavení pro všechny, kteří jsou příznivci značky DAF.

 

DAF_HIGHGEAR_1.jpg

Kompletní sortiment si můžete prohlédnout i objednat na webovém portálu společnosti DAF na adrese www.dafshop.com. Samozřejmostí je i možnost objednání vybraného zboží u autorizovaných dealerů DAF.

Moderní design a vysoká kvalita nestojí jen v srdci vývoje vozidel DAF. Stejný princip stojí i za novou kolekcí High Gear. Vybírat si můžete z celé řady položek, od pánské bundy pro celoroční nošení přes ochranné pouzdro na tablet až po elegantní hodinky pro muže i pro ženy, kteří fandí značce DAF.

Charakteristickým znakem nové kolekce jsou decentní oranžové doplňky, jako například poutka zipů a malé odznáčky na rukávu. Každý módní kousek kolekce High Gear je navržen tak, aby dokonale padl a také odpovídal trendům v oblékání. Dobrým příkladem je voděodolná (a pro dámy také přiléhavá) softshellová bunda. Špičkové materiály použité pro dosažení vlněného vzhledu se zároveň vyznačují svou odolností proti vodě a zapůsobí moderním i odvážným vzhledem.

DAF tradičně uvádí poutavou dětskou kolekci. Samostatná řada High Gear pro děti zahrnuje trička, mikiny s kapucemi, teplou zimní čepici a kšiltovky. A navíc – náš obchod nabízí veselý dětský batoh DAF, který upoutá svou barevností, a také netradiční overal. Populární dětské šlapadlo zůstává v nabídce, stejně jako dětská sada pro stolování, která zaujme svou barevností.

Do oblíbené kolekce hodinek přibylo pět nových typů, včetně varianty pro dámy. Vybírat je možné z moderních sportovních kousků přes elegantní klasické až po odolné provedení v designu „Construction“. Při svých cestách můžete využít nové tašky a organizéry High Gear. Praktická cestovní taška, příruční a kosmetická taštička a pouzdro na tablet se všechny dodávají v praktickém provedení z voděodolného materiálu.

Kontakujte nás

Lubenská 1588
269 80 Rakovník
+420 602 380 924
daf.servis@anexia.cz