Společnost TRUCK TRADE posiluje v poskytování služby ITS

Asistenční službu DAF ITS nemusíme dlouze představovat. Pro úplnost uveďme, že pomáhá řidičům vrátit se v případě potíží co nejrychleji zpět do provozu a je považována za jednu z nejlepších asistenčních služeb v oblasti silniční dopravy. Společnost TRUCK TRADE, autorizovaný dealer DAF, inovovala svůj vozový park o nové servisní vozidlo DAF LF právě pro zlepšení kvalit asistenční služby DAF ITS.

Společnost TRUCK TRADE posiluje v poskytování služby ITS.jpg

09-04-2015 Brno

Jde již o druhé vozidlo společnosti TRUCK TRADE, které je určeno k výjezdům v případě potíží na cestě v rámci asistenční služby DAF ITS v brněnském regionu a spádovém okolí.
Dvanáctitunový DAF LF pohání šestiválcový motor o výkonu 220 koní a je na něm postavena skříňová nástavba. V ní je uloženo vše potřebné pro poskytnutí rychlé technické pomoci přímo na cestě – od benzinového agregátu přes autogen, svářecí zařízení, diagnostiku až po nezbytné servisní nářadí. Ve vozidle je také zásoba náhradních dílů, které jsou vytipované jako nejčastěji používané při opravách na cestách. Ze statistiky asistenční služby DAF ITS vyplývá, že nejčastějšími příčinami nečekané odstávky vozidel jsou závady způsobené zanedbanou údržbou, kterým se dalo předejít pravidelnými servisními prohlídkami – typickým příkladem je přetržený řemen. V případě, že není možné odstranit problém na místě, je zajištěn odtah do servisu. Určení vozidla DAF LF podtrhují polepy reflexní fólií a zábleskové majáky pro maximální bezpečnost.

Společnost TRUCK TRADE posiluje v poskytování služby ITS_2.JPG


„Záměr naší společnosti pro pořízení nového vozidla byl jasný – zvýšit kvalitu služeb pro naše zákazníky. Díky tomu zlepšíme maximální dostupnost vozidel našich zákazníků, která má v oblasti dopravy přece jen klíčový význam. To je také důvodem toho, proč se zaměřujeme na stále vyšší kvalitu i rychlost. Jenom v loňském roce jsme vyjížděli k 87 případům, z nichž jsme 85 % vyřešili na místě. Pokud nastává komplikovanější případ, nyní zcela jednoduše odtáhneme nepojízdné vozidlo k nám do servisu, kde si s opravou poradí náš tým specialistů. Při tomto postupu opět šetříme zákazníkovi čas.", vysvětluje při uvedení vozidla do provozu Jaroslav Hořava, technický ředitel společnosti TRUCK TRADE spol. s r. o.
„Dalším nezanedbatelným motivem pro obměnu byl také ekonomický prvek. Nový DAF LF Euro 6 má totiž podstatně nižší provozní náklady.", dodává Jaroslav Hořava.

DAF ITS

Cílem této služby je pomoc dopravním společnostem vrátit vozidlo, které se ocitlo v potížích, co nejdříve zpět do provozu a tím zajistit maximální efektivitu dopravy. Služba DAF ITS je dostupná 24 hodin denně, 365 dní v roce a nabízí podporu ve 49 státech, přičemž poskytuje asistenci řidičům a dealerům DAF v deseti různých jazycích na telefonním čísle v Eindhovenu (+31 40 214 3000).

TRUCK TRADE spol. s r. o.

Společnost TRUCK TRADE spol. s r. o., která byla založena v roce 1994 a od svého vzniku se zabývá prodejem a servisem nákladních vozidel, návěsů a přívěsů, působí v současné době ve střediscích v Brně-Modřicích, v Ostravě-Paskově, v Olomouci a v Otrokovicích.
Od 1. 6. 1999 je tato společnost autorizovaným dealerem nákladních vozidel značky DAF, od které obdržela v roce 2000 titul EXCELLENT DEALER DAF.

Kontakujte nás

Lubenská 1588
269 80 Rakovník
+420 602 380 924
daf.servis@anexia.cz