Změny ve správní radě společnosti DAF

S platností od 1. října budou ve správní radě společnosti DAF Trucks N.V. provedeny tyto organizační změny:

DAF_SpravniRada.jpg

 

Harry Wolters je jmenován do funkce ředitele prodeje pro Evropu. U společnosti DAF pracuje Harry Wolters od roku 1996. Zastával postupně stále významnější pozice včetně funkce manažera výroby v Eindhovenu a následně personálního ředitele. Do současné pozice – provozního ředitele – byl jmenován v říjnu 2014. Pan Harry Wolters získal titul Master v oblasti obchodního inženýrství na univerzitě v Eindhovenu a v roce 2017 absolvoval program pro manažery na Stanfordu. Ve své nové pozici zůstává Harry Wolters členem správní rady společnosti DAF.

Jos Habets je jmenován provozním ředitelem. U společnosti DAF pracuje od roku 1998. Pan Jos Habets zastával postupně stále významnější pozice včetně funkce ekonomického manažera obchodu a kontrolora skupiny DAF, načež se v roce 2010 stal finančním ředitelem a byl jmenován členem správní rady společnosti DAF. Jos Habets získal titul Master v oblasti obchodního inženýrství na univerzitě v Eindhovenu.

Harald Seidel je jmenován do funkce finančního ředitele. U společnosti DAF pracuje Harald Seidl od roku 2001. Zastával postupně stále významnější pozice včetně hlavního kontrolora společnosti PACCAR Parts Europe a hlavního kontrolora marketingu a prodeje. Následně byl jmenován do svého současného postavení hlavního kontrolora celé skupiny DAF. Pan Harald Seidl získal titul Master v oblasti obchodní ekonometrie na Tilburg University a absolvoval postgraduální studium manažerského účetnictví a finančního managementu. Pan Harald Seidl se stane členem správní rady společnosti DAF.

Kontakujte nás

Lubenská 1588
269 80 Rakovník
+420 602 380 924
daf.servis@anexia.cz